Hakkımızda

İstanbul’a Üniversite eğitimi almak için gelen Hüseyin Teke o dönemlerde hem okuyup hem çalışırken kendini sektörün içinde bulur. Sektörden edindiği 15 yıllık tecrübesinin ardından 2012 yılında Hasat Tekstil olarak kurar. Hasat Şapka 20 yıllık deneyim ve 10 yıllık olarak da şapka sektöründe bulunmaktadır.

Şirketlere tanıtım ve promosyon anlamında hizmet veren Hasat Şapka ürün yelpazesinde şapkadan iş elbiselerine, yelekten tişört ve kaleme çok sayıda ürün bulundurmaktadır. Türkiye’de şapka imalatı ve üretimde ilk 5 firma arasında yer almaktadır.

Ağırlık olarak tarım sektörüne yönelik üretim gerçekleştiren Hasat şapka, sektörden gelen farklı talepler doğrultusunda özel tasarım ve baskıda yapmaktadır. İç pazar ağırlıklı hizmet veren Hasat Şapka, önümüzdeki dönemde yeni ihracat projeleri de planlamaktadır.

Hasat Şapka, Tekstil ve Promosyon Ürünleri olarak;

  • Yerli üretim şapka, iş elbiseleri T-shırt ve genel tekstil promosyon ürünleri alanında hizmet vermekteyiz.
  • Şapka yaz aylarda promosyon alanında çok kullanılan bir ürün olduğunda özellike bu alanda alt yapımızı hazırladık..
  • Şapka imalatı noktasında istediğiniz kalite ve renkte şapka üretimi yapılabilir.. İş Elbiseleri ve T-shırt alanında ise yine firmalara yönelik özel üretim yapıyoruz..
  • Şapka kalitesine göre üretim süresi değişmekle birlikte imalat şapka 7 gün ile 15 gün arasında teslimalat yapabiliyoruz..
  • Baskılı şapkalarda ise stoklu çalıştığımızda aynı günde baskılı teslim edebiliyoruz.. 
  • Türkiyede şapka denilince akla gelen ilk firmaların başında Hasat Şapka gelir.. 
  • Müşterilerin taleplerine göre baskılı şapka, nakışlı şapka, transfer baskılı şapka yapılmaktadır. Baskılı şapka nakışlı şapkaya göre fiyatı daha uygundur. Kalite ve kalıcılığa önem verenler genelikle baskılı şapka değilde nakışlı şapka tercih etmektedirler.